Zaujímavosti

Súťaž s Urinalom Akut
Súťaž s Urinalom Akut


Prinášame Vám fotky výhercov súťaže s Urinalom Akut o Nutribulet od Delimano v hodnote 119 €. Súťaž trvala od 1.7.2016 do 31.10.2016. 

Do súťaže sa mohli zapojiť všetci, ktorý nakúpili Urinal Akut v akciovej cene 7,99 € a dokúpili si ktorýkoľvek produkt z lekárne, aby hodnota nákupu dosiahla minimálne 10 €. 

Z dôvodu vysokého záujmu sme sa rozhodli pre dvoch výhercov. 

 

Naša prvá výherkyňa je pani Beáta z Rožňavy.

 

Naším druhým výhercom bol pán Štefan z Rožňavy. 

 

VÝHERCOM EŠTE RAZ SRDEČNE GRATULUJEME! 

 

Urinal Akut®

Urinal AkutPrvá pomoc pri akútnych ťažkostiach

  • extra silná koncentrácia extraktu Hi-PAC™ zo špeciálne pestovaných brusníc zo Severnej Ameriky
  • zodpovedá príjmu minimálne 144 000 mg plodov brusníc
  • účinkuje od prvého dňa užívania
  • možno ho užívať i v tehotenstve a počas dojčenia
  • možno ho užívať spolu s antibiotikami
  • obsahuje len bezpečné prírodné látky

Dávkovanie:

  • 2 tablety denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

brusinkyTablety Urinal Akut® obsahujú aktívnu zložku Hi-PACTM, vysokokoncentrovaný extrakt z brusníc Vaccinium macrocarpon. Štúdie in vitro preukázali antiadhézny účinok moču na uropatogénne baktérie po konzumácii brusnicových produktov.* Brusnice sú bohatým zdrojom bioflavonoidov, fenolových zlúčenín a iných prírodných látok. Obsahujú prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky a tkanivá pred voľnými radikálmi. Množstvo extraktu v dvoch tabletách zodpovedá príjmu minimálne 144 000 mg plodov brusníc. Jedinečná technológia spracovania brusníc v podobe extraktu Hi-PACTM zaručuje dostatočné množstvo kvalitných účinných látok. Urinal Akut® účinkuje od prvého dňa užívania. Veľkou výhodou prípravku Urinal Akut® je možnosť užívať ho i v tehotenstve a počas dojčenia, odporúčame však konzultáciu s lekárom. Urinal Akut® je možné užívať spolu s antibiotikami. Urinal Akut® obsahuje len bezpečné prírodné látky.

 

Späť na Zaujímavosti »