Kvalitná kozmetika

Klorane

Kozmetika Klorane je vyvinutá tak, aby čo najlepšie splnila Vaše očakávania.

Špecialisti v laboratóriách Klorane starostlivo vyberajú rastliny, ktoré slúžia na výrobu výťažkov tvoriacich hlavnú súčasť našich produktov. Rastlinné výťažky, ktoré laboratóriá využívajú sú veľmi prísne kontrolované a zodpovedajú normám Botanickej Expertízy Pierre Fabre. Produkty sú testované odborníkmi a zaručujú bezpečnosť a neškodnosť. Kozmetika Klorane svojou kvalitou siaha na veľmi vysokú úroveň a je založená hlavne na prírodnej báze. Jeden z prvých produktov na trhu sa zameriaval na starostlivosť o vlasy a vďaka vývoju je dnes jedným z najkvalitnejších vôbec. V našom sortimente nájdete výrobky pre všetky typy vlasov a rôzne poškodenia či vypadávanie vlasov.

Výrobky Klorane

BIODERMA

Výrobky laboratórií BIODERMA patria k najčastejšie odporúčaným francúzskymi dermatológmi.

Každý výrobok spoločnosti BIODERMA lieči súčasne pôvod problémov pokožky, ako aj symptómy. Ponúkajúc špecifické kolekcie výrobkov pre každý typ pleti, BIODERMA si osvojila doplňujúci prístup, v ktorom výrobky, určené na starostlivosť a hygienu, orálnu ako aj lokálnu, fungujú v perfektnom súlade pri liečbe pôvodu, ako aj symptomatických aspektov problémov.

Výrobky laboratórií BIODERMA

Sme partnerská lekáreň značky Bioderma a prinášame Vám rôzne bonusy za nákup tejto kozmetiky.

V našej lekárni zákazníci dostanú Kartu zákazníka s možnosťou získania jedného produktu Bioderma podľa Vášho výberu zadarmo.
Podrobnosti a pravidlá akcie získate priamo v Lekárni na Juhu.


Eucerin

Eucerin je značka dermokozmetickej starostlivosti odporúčaná dermatológmi, ktorej základ tvorí rozsiahly vedecký výskum. Pomáha udržovať a obnovovať správne fungovanie kože, a tým vám dáva istotu zdravej a krásnej pleti.

Výrobky Eucerin

Vďaka spolupráci s dermatológmi a využívaniu moderných technológií a vedeckej expertízy Eucerin zaručuje spoľahlivé a vysoko účinné produktové inovácie spĺňajúce najvyššie dermatologické štandardy.